Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Filter
km: តម្រង

en: Items
km: ធាតុ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Direction
km: ទិស
