Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Direction
mn: Чиглэл
