Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Views
mr: याद्या

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Filter
mr: गाळणी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Minimum
mr: किमान

en: Direction
mr: दिशा
