Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Up
ne: माथि

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Direction
ne: दिशा
