Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Views
nl: Overzichten

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Event
nl: Evenement

en: Up
nl: Omhoog

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Start
nl: Begin

en: Align
nl: Uitlijning

en: Last
nl: Laatste

en: Down
nl: Omlaag

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: First
nl: Eerste

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Resume
nl: Hervatten

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Direction
nl: Richting

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Queue
nl: Wachtrij
