Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Event
nn: Hending

en: Filter
nn: Filtrer

en: Items
nn: Element

en: Start
nn: Byrjar

en: Direction
nn: Retning
