Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Views
oc: Vistas

en: Event
oc: Eveniment

en: Filter
oc: Filtrar

en: Items
oc: Elements

en: Up
oc: Naut

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Align
oc: Alinhar

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Last
oc: Darrièr

en: Down
oc: Bas

en: Duration
oc: Durada

en: First
oc: Primièr

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Resume
oc: Reprendre

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: Direction
oc: Direccion
