Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Views
ps: ليدنې

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Items
ps: توکي

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Align
ps: پرليكول

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
