Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Central

en: Visible
pt: Visível

en: Event
pt: Evento

en: Filter
pt: Filtrar

en: Items
pt: Itens

en: Up
pt: Para cima

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Start
pt: Iniciar

en: Align
pt: Alinhamento

en: Last
pt: Último

en: Down
pt: Abaixo

en: Duration
pt: Duração

en: First
pt: Primeiro

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Resume
pt: Continuar

en: Minimum
pt: Mínimo

en: Direction
pt: Direção

en: Infinite
pt: Infinito

en: Queue
pt: Fila

en: Responsive
pt: Responsivo
