Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Views
ro: Vizualizări

en: Visible
ro: Vizibil

en: Filter
ro: Filtru

en: Items
ro: Articole

en: Up
ro: Sus

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Align
ro: Aliniere

en: Last
ro: Ultimul

en: Down
ro: Jos

en: Duration
ro: Durată

en: First
ro: Primul

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Minimum
ro: Minim

en: Direction
ro: Direcție

en: Infinite
ro: Infinit

en: Responsive
ro: Adaptiv
