Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Visible
th: มองเห็น

en: Items
th: จำนวน

en: Up
th: ขึ้น

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Direction
th: คำอธิบาย
