Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: First
ug: بىرىنچى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Scroll
ug: سىيرىلما
