Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Views
uk: Види

en: Visible
uk: Видиме

en: Event
uk: Подія

en: Filter
uk: Фільтр

en: Items
uk: Елементи

en: Up
uk: Вгору

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Start
uk: Початок

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Last
uk: Останній

en: Down
uk: Вниз

en: Duration
uk: Тривалість

en: First
uk: Перший

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Circular
uk: Круговий

en: Resume
uk: Поновити

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: Direction
uk: Напрям

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Queue
uk: Черга

en: Cookie
uk: Куки

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Responsive
uk: Адаптивне
