Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Filter
af: Filtreer

en: Direction
af: Rigting
