Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Direction
am: አቅጣጫ
