Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Views
az: Görünüşlər

en: Items
az: Elementlər

en: Up
az: Yuxarı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Align
az: Sıralama

en: Last
az: Son

en: Duration
az: Müddət

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Direction
az: İstiqamət
