Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Width
bn: প্রস্থ
