Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Filter
ca: Filtra

en: Items
ca: Elements

en: Up
ca: Amunt

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Start
ca: Inici

en: Align
ca: Alineació

en: Last
ca: Darrer

en: Down
ca: Avall

en: Duration
ca: Durada

en: First
ca: Primer

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Minimum
ca: Mínim

en: Direction
ca: Direcció

en: Responsive
ca: Responsiu
