Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Visible
da: Synlig

en: Event
da: Begivenhed

en: Items
da: Overskrifter

en: Up
da: Op

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Align
da: Justér

en: Last
da: Sidste

en: Down
da: Ned

en: Duration
da: Varighed

en: First
da: Første

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Direction
da: Retning

en: Infinite
da: Uendelig

en: Queue
da: Kø

en: Responsive
da: Responsivt
