Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Views
et: Vaated

en: Visible
et: Nähtav

en: Event
et: Sündmus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Items
et: Kirjed

en: Up
et: Üles

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Start
et: Algus

en: Align
et: Joondus

en: Last
et: Viimane

en: Down
et: Alla

en: Duration
et: Kestus

en: First
et: Esimene

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Minimum
et: Miinimum

en: Direction
et: Suund

en: Responsive
et: Adapteeruv
