Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Views
fi: Näkymät

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Filter
fi: Suodatus

en: Items
fi: Aiheet

en: Up
fi: Ylös

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Start
fi: Alkaa

en: Align
fi: Tasaa

en: Padding
fi: Täyte

en: Last
fi: Viimeinen

en: Down
fi: Alas

en: Duration
fi: Kesto

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Resume
fi: Jatka

en: Minimum
fi: Pienin

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Direction
fi: Suunta

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Queue
fi: Jono

en: Responsive
fi: Responsiivinen
