Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Filter
fil: Salain

en: Items
fil: Mga bagay

en: Direction
fil: Direksiyon
