Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Event
hr: Događanje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Items
hr: Stavke

en: Up
hr: Gore

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Start
hr: Početak

en: Align
hr: Poravnati

en: Down
hr: Dolje

en: Duration
hr: Trajanje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Resume
hr: Nastavi

en: Direction
hr: Smjer
