Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Views
hu: Nézetek

en: Visible
hu: Látható

en: Event
hu: Esemény

en: Filter
hu: Szűrő

en: Items
hu: Tételek

en: Up
hu: Fel

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Start
hu: Kezdete

en: Align
hu: Igazítás

en: Padding
hu: Belső margó

en: Last
hu: Utolsó

en: Down
hu: Le

en: Duration
hu: Időtartam

en: First
hu: Első

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Resume
hu: Folytatás

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Direction
hu: Irány

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Queue
hu: Várólista

en: Cookie
hu: Süti

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó
