Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Views
id: View

en: Visible
id: Terlihat

en: Event
id: Acara

en: Filter
id: Saring

en: Items
id: Item

en: Up
id: Ke atas

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Start
id: Mulai

en: Align
id: Ratakan

en: Last
id: Terakhir

en: Down
id: Ke bawah

en: Duration
id: Durasi

en: First
id: Pertama

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Direction
id: Arah
