Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Visible
jv: Kétok

en: Filter
jv: Saring

en: Items
jv: Item

en: Up
jv: Munggah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Align
jv: Rata

en: Down
jv: Mudhun

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Direction
jv: Arah
