Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Minimum
ka: მინიმუმი
