Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Resume
kn: ಮರಳಿ ಆರಂಭಿಸು

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
