Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Visible
ku: بینراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Up
ku: سەرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Down
ku: خوارەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
