Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Views
lt: Vaizdai

en: Visible
lt: Matomas

en: Event
lt: Įvykis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Items
lt: Elementai

en: Up
lt: Viršun

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Start
lt: Pradžia

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Down
lt: Žemyn

en: Duration
lt: Laikas

en: First
lt: Pirmas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Direction
lt: Kryptis
