Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Views
lv: Skati

en: Visible
lv: Redzams

en: Event
lv: Notikums

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Items
lv: Vienumi

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Start
lv: Sākt

en: Align
lv: Novietot

en: Last
lv: Pēdējā

en: Down
lv: Dilstoša

en: Duration
lv: Ilgums

en: First
lv: Pirmā

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Minimum
lv: Minimums

en: Direction
lv: Virziens

en: Responsive
lv: Responsīvs
