Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ

en: Direction
ml: ദിശ
