Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Down
my: အောက်သို့

en: First
my: ပထမ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
