Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Views
pl: Widoki

en: Visible
pl: Widoczny

en: Event
pl: Termin

en: Filter
pl: Filtr

en: Items
pl: Elementy

en: Up
pl: W górę

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Start
pl: Początek

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Last
pl: Ostatni

en: Down
pl: W dół

en: Duration
pl: Czas trwania

en: First
pl: Pierwszy

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Circular
pl: Kołowy

en: Resume
pl: Wznów

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: Direction
pl: Kierunek

en: Infinite
pl: Nieskończone

en: Queue
pl: Kolejka

en: Cookie
pl: Ciasteczko

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Responsive
pl: Responsywny
