Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Event
sk: Podujatie

en: Items
sk: Položky

en: Up
sk: Hore

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Start
sk: Štart

en: Last
sk: Posledné

en: Down
sk: Dolu

en: Duration
sk: Trvanie

en: First
sk: Prvý

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Direction
sk: Smer

en: Queue
sk: Rad
