Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Items
sl: Notice

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Direction
sl: Smer
