Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Filter
sq: Filtri

en: Items
sq: Elementët

en: Direction
sq: Orientimi
