Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Views
sv: Vyer

en: Visible
sv: Synlig

en: Event
sv: Händelse

en: Filter
sv: Filtrera

en: Items
sv: Poster

en: Up
sv: Upp

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Start
sv: Från

en: Align
sv: Justera

en: Last
sv: Sista

en: Down
sv: Ned

en: Duration
sv: Varaktighet

en: First
sv: Första

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Resume
sv: Återuppta

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Direction
sv: Riktning

en: Queue
sv: Kö

en: Responsive
sv: Följsam
