Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Visible
ta: பார்க்கக்கூடிய

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Up
ta: மேல்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Align
ta: சீரமை

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: Direction
ta: திசை

en: Queue
ta: வரிசை
