Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Items
te: అంశాలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Duration
te: నిడివి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Direction
te: దిశ
