Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Views
tr: Görünümler

en: Visible
tr: Görünür

en: Event
tr: Olay

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Items
tr: Öğeler

en: Up
tr: Yukarı

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Start
tr: Başlangıç

en: Align
tr: Hizalama

en: Last
tr: Son

en: Down
tr: Aşağı

en: Duration
tr: Süre

en: First
tr: Birinci

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Minimum
tr: En az

en: Direction
tr: Yön

en: Infinite
tr: Sınırsız

en: Responsive
tr: Duyarlı
