Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Items
ur: سرخیاں

en: Minimum
ur: کم از کم

en: Direction
ur: سمت
