Views Slideshow carouFredSel (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Visible
vi: Hiện

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Filter
vi: Lọc

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Up
vi: Lên

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Start
vi: Khởi động

en: Last
vi: Cuối

en: Down
vi: Xuống

en: Duration
vi: Thời lượng

en: First
vi: Đầu tiên

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Circular
vi: Vòng tròn

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: Direction
vi: Hướng

en: Infinite
vi: Vô hạn

en: Queue
vi: Hàng đợi

en: Scroll
vi: Cuộn
