Views - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Theme
be: Тэма

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Show
be: Паказаць

en: Empty
be: Пусты

en: Extend
be: Пашырыць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
