Views - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Views
pl: Widoki

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Theme
pl: Skórka

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: next
pl: nast.

en: Show
pl: Pokaż

en: Idle time
pl: Czas bezczynności

en: Empty
pl: Pusty

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Transition
pl: Przejście

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Image crop
pl: Kadruj obraz

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Overlay opacity
pl: Przeźroczystość nakładki

en: Queue
pl: Kolejka

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Data source
pl: Źródło danych

en: Numbers
pl: Numery

en: Transition speed
pl: Szybkość przejścia

en: Show info
pl: Pokaż informacje

en: Classic
pl: Klasyczne

en: Show counter
pl: Pokaż licznik

en: Dummy
pl: Atrapa zawartości
