Views - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Views
fa: نماها

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Theme
fa: پوسته

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Show
fa: نمایش

en: Empty
fa: خالی

en: Extend
fa: توسعه

en: Transition
fa: انتقال

en: Fade
fa: محو شدن

en: Debug
fa: اشکال زدایی
