Views - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Empty
km: ទទេ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
