Views - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: next
lt: toliau

en: Show
lt: Rodyti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Extend
lt: Moduliai

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)
