Views - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Theme
cy: Thema

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Empty
cy: Gwag
