Views - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Extend
hy: Ընդլայնել
